H-color Herbol Scandiccare Paintsystem Colorex

Švédské lazury a oleje ve slevě až 16 % !

Švédské lazury a oleje ve slevě až 16 % !

Podzim je optimální dobou pro nátěry dřeva - slunce již nepraží, barva či olej nezasychají pod štětcem, ale vsakují se do hloubky, dřevo je tak lépe impregnováno. Proto i my vám vycházíme vstříc, a nabízíme speciální slevu na  špičkovou lazuru Colorex Norden včetně penetrace Grundolja 1-Klasik ve výši -10 %. Tato lazura se vyznačuje dlouhodobou trvanlivostí, je k dispozici v 10 odstínech přírodních dřevin nebo ji lze tónovat v žádaných moderních odstínech světlé šedi nebo klasické švédské červenohnědé „Falun Röd“.

Kdo upřednostňuje místo lazur spíše napouštění dřeva přírodními oleji, může využít slevu na speciální tungový olej Colorex Orient ve výši -16 %. Tento typ oleje má vyšší penetrační schopnost než klasické oleje na bázi fermeže, používá se jak na fasády, tak i na terasy. U provozovatele vyhlídkové lodní dopravy Pražské Benátky s.r.o.se osvědčil jako nejtrvanlivější výrobek na napouštění dubových přístavišť a teras.

A opravu fasády můžete zkompletovat novým nátěrem oken. Tixotropní rozpouštědlová barva Colorex Fönster Plus+ splňuje nejvyšší požadavky na vodoodpudivost a pružnost nátěru, výborně kryje, má vynikající rozliv. Bez problémů se aplikuje i na svislých plochách či ostrých rozích. I tuto barvu si můžete nyní objednat se slevou -16 %.

Slevová akce na lazury a oleje Colorex probíhá do 31. října 2020.