H-color Herbol Scandiccare Paintsystem Colorex

Kousek Švédska zadarmo!

Kousek Švédska zadarmo!

Venku mrzne, ale u dvou švédských barev ceny i v zimě tají!

ÄLVA - špičkový nátěr do interiérů, s vynikající kryvostí, výborně roztíratelný. Barva je zcela matná, hladká, omyvatelná běžnými saponáty. Díky keramickým mikrogranulátům je výsledný povrch extrémně pevný, odolný proti oděru a poškrabání (stupeň 1, odolnost více jak 15 tisíc testovacích cyklů). Díky tomu je Älva ideální jak pro nátěry silně namáhaných ploch v hotelích či nemocnicích, tak i pro maloplošné nátěry v domácnostech (stěny u kuchyňských linek, dětské pokoje). Barva Älva je nositelem dvou prestižních ekologických pečetí – skandinávské „Labutě“ a evropské „EU-květiny“.

Využijte aktuální nabídku pro Váš byt či kancelář - barva má slevu 21% a hlavně: veškeré barevné odstíny jsou zdarma, tedy za cenu bílé! Akce končí 31.března 2018

lazura Colorex Norden

 

NORDEN - pokud pracujete v zimě se dřevem, zkuste jednu z nejlepších tenkovrstvých lazur na bázi alkydových pryskyřic na našem trhu. Má klasický ušlechtilý vzhled, je vodoodpudivá, snižuje negativní vliv vlhkosti a UV-záření na dřevo. Při venkovním použití se doporučuje dřevo napustit fungicidním přípravkem proti zamodrání. Lazura Norden se dodává v 10 základních odstínech přírodního dřeva nebo je tónovatelná systémem Colorex-MIX i do moderních pastelových odstínů (švédská červená, světlá šedá).

Do 31.března 2018 obdržíte veškeré odstíny v balení 1L nebo 0,9L se slevou 10 %!