H-color Herbol Scandiccare Paintsystem Colorex

Aktuality

Kousek Švédska zadarmo!

Kousek Švédska zadarmo!

Venku mrzne, ale u dvou švédských barev ceny i v zimě tají!

ÄLVA - špičkový nátěr do interiérů, s vynikající kryvostí, výborně roztíratelný. Barva je zcela matná, hladká, omyvatelná běžnými saponáty. Díky keramickým mikrogranulátům je výsledný povrch extrémně pevný, odolný proti oděru a poškrabání (stupeň 1, odolnost více jak 15 tisíc testovacích cyklů). Díky tomu je Älva ideální jak pro nátěry silně namáhaných ploch v hotelích či nemocnicích, tak i pro maloplošné nátěry v domácnostech (stěny u kuchyňských linek, dětské pokoje). Barva Älva je nositelem dvou prestižních ekologických pečetí – skandinávské „Labutě“ a evropské „EU-květiny“.

Využijte aktuální nabídku pro Váš byt či kancelář - barva má slevu 21% a hlavně: veškeré barevné odstíny jsou zdarma, tedy za cenu bílé! Akce končí 31.března 2018

lazura Colorex Norden

 

NORDEN - pokud pracujete v zimě se dřevem, zkuste jednu z nejlepších tenkovrstvých lazur na bázi alkydových pryskyřic na našem trhu. Má klasický ušlechtilý vzhled, je vodoodpudivá, snižuje negativní vliv vlhkosti a UV-záření na dřevo. Při venkovním použití se doporučuje dřevo napustit fungicidním přípravkem proti zamodrání. Lazura Norden se dodává v 10 základních odstínech přírodního dřeva nebo je tónovatelná systémem Colorex-MIX i do moderních pastelových odstínů (švédská červená, světlá šedá).

Do 31.března 2018 obdržíte veškeré odstíny v balení 1L nebo 0,9L se slevou 10 %!


Malířina Multimatt v akci -53 %!

Malířina Multimatt v akci -53 %!

Využili jsme speciální nabídky výrobce. Bílá omyvatelná barva, možnost tónování do světlých a středních odstínů.

Balení 10 L /15 kg za 595,- Kč vč.DPH, při vlastním odběru ve skladech v Praze a v Brně cena pouze 495,- Kč vč.DPH! Neváhejte a využijte nabídku i Vy!

Sleva platí do odvolání, neplatí při ní žádné další firemní slevy.


Lazura Norden

Lazura Norden

Profesionální ochrana dřeva

synpo-norden-1.jpg

Colorex Norden je tenkovrstvá lazura na bázi alkydových pryskyřic a rostlinných olejů, určená pro ochranné nátěry dřeva. Je vodoodpudivá, chrání dřevo před negativními vlivy vlhkosti a UV-záření. Zachovává přirozený vzhled dřeva, zdůrazňuje jeho kresbu. Lazura se dodává v 10 základních odstínech přírodního dřeva nebo ji lze individuálně tónovat míchacím systémem Colorex-Mix. Laboratorní zkoušky trvanlivosti prokázaly, že svojí kvalitou se lazura Norden pohybuje na špičce českého trhu.

Na novém dřevu se doporučuje použít základní bezbarvý nátěr Grundolja, který zvyšuje ochranu dřeva před plísněmi a prodlužuje životnost nátěrového systému.

Lazura Norden


Orient

Orient

Orient - čínský tungový olej - patří mezi klasické čínské napouštěcí oleje s tradicí starou několik tisíc let. Vyrábí se z ořechů čínského stromu tunga (Aleurites fordii). Od klasických olejů se odlišuje velmi malou molekulární hmotností, a tím i hlubším průnikem do napouštěného dřeva. Je vynikající k impregnaci veškerých druhů dřevin včetně tvrdých tropických (teak, mahagon). Používá se též k impregnaci lodí, ke zvýšení lesku glazovaných cihel (kabřinců) či k dosažení bezprašného povrchu u pálených cihel. Je právem nazýván králem mezi oleji.

Při nákupech je třeba dávat pozor na levné dovozy, které sice tungový olej obsahují, ovšem pouze v menším, často blíže nespecifikovaném množství. Objem tungového oleje u Colorexu přesahuje 85 % celkového obsahu oleje, a patří tak k nejkvalitnějším výrobkům svého druhu. Navíc jako jediný na trhu nabízí též balení 10 L, které vychází cenově výhodně na velké plochy (dřevostavby, terasy). V současnosti je Čínský tungový olej, stejně jako další výrobky Colorexu, nabízen se zaváděcí slevou ve výši 20 %.

K pravidelným odběratelům oleje patří např. firma PENATUS s.r.o., projekční a realizační firma specializující se na dřevostavby. Výsledný vzhled napuštěného dřeva je vidět např.na dvou jejích realizacích z Chocerad a Nové Paky.

Chocerady Nová Paka