H-color Herbol Scandiccare Colorex

Aktuality

Švédská akce Colorex

Švédská akce Colorex

Nevyužít v době všeobecného zdražování takovéto cenové výprodeje !?

1) Lazura na dřevo Norden -21%

Když natřete dřevo světlými akčními odstíny jasan, pinie, světlý dub a vlašský ořech, jeho odstín příliš neztmavíte, ale výrazně prodloužíte jeho životnost oproti nátěru bezbarvými oleji či lazurami. A zabráníte též jeho rychlému šednutí!

2) Colorex Fönster Plus -32 %:

bílá rozpouštědlová barva na okna, pololesk, základ i vrch v jednom, obdoba Herbol venti 3Plus. Lze tónovat ve světlých a středních odstínech. Sleva běží do 31.10.2022.

3) Doprodej posledních balení:

- terasový olej Klasik 30 (-50 %): bezbarvý olej pro napouštění teras z měkkého i tvrdého dřeva

- vrchní rozpouštědlový email Lackfärg (-55 %): varianty polomat 30/lesk 80, při použití odpovídajícího základu na libovolný podklad, tónovatelné v neomezených odstínech.

- vrchní polyuretanová barva Klenod (-58 %): vodouředitelná, varianty mat 15/pololesk  40/lesk 70, barva do interiéru na silně namáhané podklady, vysoká otěruvzdornost a omyvatelnost, použití kuchyňské linky, dětské pokoje, schodiště.


Sklad v Brně na nové adrese

Sklad v Brně na nové adrese

Dnem 1. 9. 2021 zahajujeme po přestěhování prodej barev na nové adrese MTC Park, Jedovnická 3131/2c, Brno - areál bývalé teplárny, kontakty a příjezd v plánku v PDF ke stažení zde.

S ohledem na zpoždění výstavby ze strany developera probíhá prodej zatím v provizorních podmínkách, zákazníkům se předem omlouváme.

H-COLOR - nový sklad Brno

Provozní doba
Po - Čt: 7:00 - 16:00 hod
Pá: 7:00 - 13:30 hod

H-Color s.r.o.
MTC Park Jedovnická
Jedovnická 4303/2a, 628 00 Brno
Tel: 603 776 508
E-mail: brno@herbol.cz
www.h-color.cz

Příjezd do areálu

 • Od dálnice D1 exit 201 km Brno - Slatina, Řípská ulice směr Bělohorská, odbočka
  vpravo Jedovnická, za spalovnou SAKO první odbočka vpravo vjezd do
  areálu MTC Park
 • Z centra po Olomoucké nebo Ostravské, sjezd směr Líšeň (Vinohrady) na
  Bělohorskou a dále stejně jako od dálnice D1
 • nebo z centra přes Starou Osadu - Gajdošova, doprava Rokytova na Vinohrady,
  Žarošická, Jedovnická, za světelnou křižovatkou s Novolíšeňskou rovně
  a pak první odbočka vlevo do areálu MTC Park
 • plánek ke stažení zde (PDF)

Orient

Orient

Orient - čínský tungový olej - patří mezi klasické čínské napouštěcí oleje s tradicí starou několik tisíc let. Vyrábí se z ořechů čínského stromu tunga (Aleurites fordii). Od klasických olejů se odlišuje velmi malou molekulární hmotností, a tím i hlubším průnikem do napouštěného dřeva. Je vynikající k impregnaci veškerých druhů dřevin včetně tvrdých tropických (teak, mahagon). Používá se též k impregnaci lodí, ke zvýšení lesku glazovaných cihel (kabřinců) či k dosažení bezprašného povrchu u pálených cihel. Je právem nazýván králem mezi oleji.

Při nákupech je třeba dávat pozor na levné dovozy, které sice tungový olej obsahují, ovšem pouze v menším, často blíže nespecifikovaném množství. Objem tungového oleje u Colorexu přesahuje 85 % celkového obsahu oleje, a patří tak k nejkvalitnějším výrobkům svého druhu. Navíc jako jediný na trhu nabízí též balení 10 L, které vychází cenově výhodně na velké plochy (dřevostavby, terasy). V současnosti je Čínský tungový olej, stejně jako další výrobky Colorexu, nabízen se zaváděcí slevou ve výši 20 %.

K pravidelným odběratelům oleje patří např. firma PENATUS s.r.o., projekční a realizační firma specializující se na dřevostavby. Výsledný vzhled napuštěného dřeva je vidět např.na dvou jejích realizacích z Chocerad a Nové Paky.

Chocerady Nová Paka


tvorba www stránek emocio