H-color

Aktuality

Colorex - terasová lazura Proper -25%

Proper je silikon-alkydová bezbarvá olejová lazura na rozpouštědlové bázi, určená pro venkovní transparentní impregnaci dřeva, teras či zahradního nábytku. Použité pojivo má nejvyšší známou odolnost proti UV-záření ze všech alkydových pryskyřic.

Čínský tungový olej zase zajišťuje výborný průnik do dřeva a nejlepší vodoodpudivost z existujících olejů. Na vyžádání je možné ji natónovat do klasických okrových či hnědých odstínů.

Po kterýkoliv den v květnu 2024 ji můžete na našem e-shopu obdržet o plnou čtvrtinu levněji!

Doprodej Colorex - poslední balení

Nevyužít v době všeobecného zdražování takovéto cenové výprodeje !?

1) Colorex Fönster Plus -32 %:

barva na okna Fönster Plus (od 150 Kč/bal.), bílá, rozpouštědlová, základ i vrch v jednom, obdoba Herbol Venti 3Plus. Na vyžádání lze tónovat ve světlých a středních odstínech.

2) Doprodej posledních balení:

- vrchní rozpouštědlový email Lackfärg (-55 %): varianty polomat 30/lesk 80, při použití odpovídajícího základu na libovolný podklad, tónovatelné v neomezených odstínech.

- vrchní polyuretanová barva Klenod (-58 %): vodouředitelná, varianty mat 15/pololesk  40/lesk 70, barva do interiéru na silně namáhané podklady, vysoká otěruvzdornost a omyvatelnost, použití kuchyňské linky, dětské pokoje, schodiště.

Orient

Orient - čínský tungový olej - patří mezi klasické čínské napouštěcí oleje s tradicí starou několik tisíc let. Vyrábí se z ořechů čínského stromu tunga (Aleurites fordii). Od klasických olejů se odlišuje velmi malou molekulární hmotností, a tím i hlubším průnikem do napouštěného dřeva. Je vynikající k impregnaci veškerých druhů dřevin včetně tvrdých tropických (teak, mahagon). Používá se též k impregnaci lodí, ke zvýšení lesku glazovaných cihel (kabřinců) či k dosažení bezprašného povrchu u pálených cihel. Je právem nazýván králem mezi oleji.

Při nákupech je třeba dávat pozor na levné dovozy, které sice tungový olej obsahují, ovšem pouze v menším, často blíže nespecifikovaném množství. Objem tungového oleje u Colorexu přesahuje 85 % celkového obsahu oleje, a patří tak k nejkvalitnějším výrobkům svého druhu. Navíc jako jediný na trhu nabízí též balení 10 L, které vychází cenově výhodně na velké plochy (dřevostavby, terasy).

K pravidelným odběratelům oleje patří např. firma PENATUS s.r.o., projekční a realizační firma specializující se na dřevostavby. Výsledný vzhled napuštěného dřeva je vidět např.na dvou jejích realizacích z Chocerad a Nové Paky.

 chocerady.jpeg  nova-paka