H-color Herbol Scandiccare Paintsystem Colorex

Aktuality

Švédská akce pro terasy a okna -21 %

Švédská akce pro terasy a okna -21 %

Kisel - to je systém dvou silikátových produktů na bázi vodního skla na ochranu dřeva, především teras. První přípravek odstraňuje nečistotu, druhý impregnuje dřevo proti vlhkosti a hnilobě. Přípravky jsou bezbarvé, dřevo následně během 1-3 měsíců získá stříbrnošedý odstín.

Fönster Plus+ je speciální rozpouštědlová barva na okna, výborně kryje, bez problémů se aplikuje i na svislých plochách či ostrých rozích.

Zvýhodněná cena na tyto produkty běží v období 15.04. - 31.05.2020.


Orient

Orient

Orient - čínský tungový olej - patří mezi klasické čínské napouštěcí oleje s tradicí starou několik tisíc let. Vyrábí se z ořechů čínského stromu tunga (Aleurites fordii). Od klasických olejů se odlišuje velmi malou molekulární hmotností, a tím i hlubším průnikem do napouštěného dřeva. Je vynikající k impregnaci veškerých druhů dřevin včetně tvrdých tropických (teak, mahagon). Používá se též k impregnaci lodí, ke zvýšení lesku glazovaných cihel (kabřinců) či k dosažení bezprašného povrchu u pálených cihel. Je právem nazýván králem mezi oleji.

Při nákupech je třeba dávat pozor na levné dovozy, které sice tungový olej obsahují, ovšem pouze v menším, často blíže nespecifikovaném množství. Objem tungového oleje u Colorexu přesahuje 85 % celkového obsahu oleje, a patří tak k nejkvalitnějším výrobkům svého druhu. Navíc jako jediný na trhu nabízí též balení 10 L, které vychází cenově výhodně na velké plochy (dřevostavby, terasy). V současnosti je Čínský tungový olej, stejně jako další výrobky Colorexu, nabízen se zaváděcí slevou ve výši 20 %.

K pravidelným odběratelům oleje patří např. firma PENATUS s.r.o., projekční a realizační firma specializující se na dřevostavby. Výsledný vzhled napuštěného dřeva je vidět např.na dvou jejích realizacích z Chocerad a Nové Paky.

Chocerady Nová Paka