H-color Herbol Scandiccare Paintsystem Colorex

Aktuality

Barva na okna Colorex Fönster Plus+

Barva na okna Colorex Fönster Plus+

Novinka sezóny!

Barva Colorex Fönster Plus+ se zaváděcí slevou 10% a navíc štětec zdarma!

Speciální barva na okna

Tixotropní rozpouštědlová barva na dřevo do exteriéru a interiéru. Speciálně vhodná pro  nátěry oken, nábytku i dalších dřevěných povrchů. Barva splňuje nejvyšší požadavky na vodoodpudivost a pružnost nátěru, výborně kryje, má vynikající rozliv. Díky tixotropním vlastnostem se bez problémů aplikuje i na svislých plochách či ostrých rozích. Barevné tónování na míchacích strojích Colorex-MIX.

Barva je modifikací původní švédské barvy Trogen podle požadavků profesionálních natěračů.

 


Lazura Norden Akce -10 %!

Lazura Norden Akce -10 %!

Akční sleva -10 % do 31. října 2018!

Profesionální ochrana dřeva

synpo-norden-1.jpg

Colorex Norden je tenkovrstvá lazura na bázi alkydových pryskyřic a rostlinných olejů, určená pro ochranné nátěry dřeva. Je vodoodpudivá, chrání dřevo před negativními vlivy vlhkosti a UV-záření. Zachovává přirozený vzhled dřeva, zdůrazňuje jeho kresbu. Lazura Norden se dodává ve 10 základních odstínech přírodního dřeva, ve dvou šedých a typickém červenohnědém odstínu (švédská červená) nebo ji lze individuálně tónovat míchacím systémem Colorex-Mix. Laboratorní zkoušky trvanlivosti prokázaly, že svojí kvalitou se lazura Norden pohybuje na špičce českého trhu.

Na novém dřevu se doporučuje použít základní bezbarvý nátěr Grundolja, který zvyšuje ochranu dřeva před plísněmi a prodlužuje životnost nátěrového systému.

Lazura Norden


Orient

Orient

Orient - čínský tungový olej - patří mezi klasické čínské napouštěcí oleje s tradicí starou několik tisíc let. Vyrábí se z ořechů čínského stromu tunga (Aleurites fordii). Od klasických olejů se odlišuje velmi malou molekulární hmotností, a tím i hlubším průnikem do napouštěného dřeva. Je vynikající k impregnaci veškerých druhů dřevin včetně tvrdých tropických (teak, mahagon). Používá se též k impregnaci lodí, ke zvýšení lesku glazovaných cihel (kabřinců) či k dosažení bezprašného povrchu u pálených cihel. Je právem nazýván králem mezi oleji.

Při nákupech je třeba dávat pozor na levné dovozy, které sice tungový olej obsahují, ovšem pouze v menším, často blíže nespecifikovaném množství. Objem tungového oleje u Colorexu přesahuje 85 % celkového obsahu oleje, a patří tak k nejkvalitnějším výrobkům svého druhu. Navíc jako jediný na trhu nabízí též balení 10 L, které vychází cenově výhodně na velké plochy (dřevostavby, terasy). V současnosti je Čínský tungový olej, stejně jako další výrobky Colorexu, nabízen se zaváděcí slevou ve výši 20 %.

K pravidelným odběratelům oleje patří např. firma PENATUS s.r.o., projekční a realizační firma specializující se na dřevostavby. Výsledný vzhled napuštěného dřeva je vidět např.na dvou jejích realizacích z Chocerad a Nové Paky.

Chocerady Nová Paka