H-color Herbol Scandiccare Paintsystem Colorex

Aktuality

Lazura NORDEN 15 % zdarma!

Lazura NORDEN 15 % zdarma!

Špičková lazura na dřevo, odzkoušená drsným severským klimatem. Testování v nezávislé zkušebně prokázalo, že svojí kvalitou se lazura Norden pohybuje na špičce českého trhu. Lazura Norden se dodává v 10 základních odstínech přírodního dřeva, ve dvou šedých a typickém červenohnědém odstínu (švédská červená).

Na novém dřevu se doporučuje použít základní bezbarvý nátěr Grundolja 1-Klasik, který zvyšuje ochranu dřeva před plísněmi a prodlužuje životnost nátěrového systému.

Lazura je nyní ve speciální akční slevě 15 %, odstín vlašský ořech má extra slevu plných 43 %!! Akce končí 30.06.2018.

Colorex  Norden


Malířina Multimatt v akci -55 %!

Malířina Multimatt v akci -55 %!

Využili jsme speciální nabídky výrobce. Bílá omyvatelná barva, možnost tónování do světlých a středních odstínů.

Balení 10 L /15 kg při vlastním odběru ve skladech v Praze a v Brně cena pouze 495,- Kč vč.DPH! Neváhejte a využijte nabídku i Vy!

Sleva platí do 30.06.2018, neplatí při ní žádné další firemní slevy.


Lazura Norden

Lazura Norden

Profesionální ochrana dřeva

synpo-norden-1.jpg

Colorex Norden je tenkovrstvá lazura na bázi alkydových pryskyřic a rostlinných olejů, určená pro ochranné nátěry dřeva. Je vodoodpudivá, chrání dřevo před negativními vlivy vlhkosti a UV-záření. Zachovává přirozený vzhled dřeva, zdůrazňuje jeho kresbu. Lazura Norden se dodává ve 10 základních odstínech přírodního dřeva, ve dvou šedých a typickém červenohnědém odstínu (švédská červená) nebo ji lze individuálně tónovat míchacím systémem Colorex-Mix. Laboratorní zkoušky trvanlivosti prokázaly, že svojí kvalitou se lazura Norden pohybuje na špičce českého trhu.

Na novém dřevu se doporučuje použít základní bezbarvý nátěr Grundolja, který zvyšuje ochranu dřeva před plísněmi a prodlužuje životnost nátěrového systému.

Lazura Norden


Orient

Orient

Orient - čínský tungový olej - patří mezi klasické čínské napouštěcí oleje s tradicí starou několik tisíc let. Vyrábí se z ořechů čínského stromu tunga (Aleurites fordii). Od klasických olejů se odlišuje velmi malou molekulární hmotností, a tím i hlubším průnikem do napouštěného dřeva. Je vynikající k impregnaci veškerých druhů dřevin včetně tvrdých tropických (teak, mahagon). Používá se též k impregnaci lodí, ke zvýšení lesku glazovaných cihel (kabřinců) či k dosažení bezprašného povrchu u pálených cihel. Je právem nazýván králem mezi oleji.

Při nákupech je třeba dávat pozor na levné dovozy, které sice tungový olej obsahují, ovšem pouze v menším, často blíže nespecifikovaném množství. Objem tungového oleje u Colorexu přesahuje 85 % celkového obsahu oleje, a patří tak k nejkvalitnějším výrobkům svého druhu. Navíc jako jediný na trhu nabízí též balení 10 L, které vychází cenově výhodně na velké plochy (dřevostavby, terasy). V současnosti je Čínský tungový olej, stejně jako další výrobky Colorexu, nabízen se zaváděcí slevou ve výši 20 %.

K pravidelným odběratelům oleje patří např. firma PENATUS s.r.o., projekční a realizační firma specializující se na dřevostavby. Výsledný vzhled napuštěného dřeva je vidět např.na dvou jejích realizacích z Chocerad a Nové Paky.

Chocerady Nová Paka